Aqua Hotel Aquamarina & Spa
Avinguda del Mar, 16
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Aqua Hotel Aquamarina is a 3-star hotel complex with significant architectural construction and design. This magnificent hotel is located on Santa Susanna's sea front promenade, just 100-metres from the beach making it the ideal place from which to enjoy a fun-filled holiday full of activities.

Each night, the Aqua offers exciting entertainment for guests to enjoy. In addition, during the summer holiday season the hotel offers the Mini-Club entertainment programme for children. The Aqua·Hotel Aquamarina has everything that any guest could wish for in a wonderful holiday!

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Aqua Hotel Aquamarina & Spa je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Gerona, Spain (GRO-Costa Brava) - 18.40 mi
  • Barcelona, Spain (BCN-Barcelona Intl.) - 40.49 mi

  Restaurace

  • Vilassar - 1.01 km
  • Bodega 2002 - 1.02 km
  • Restaurant VistaMar - 1.02 km
  • Tic-Tac 24h - 1.02 km
  • Pizzeria Burgerhouse Hamburgueseria Doner Kebab - 1.10 km
  • LA COVA PINTXOS I TAPAS - 1.11 km